Odkryj nurkowanie

189 PLN

Każdy może spróbować – czyli o Intro słów kilka.


Odkryj nurkowanie z Rico Sub  

„Intro” od angielskiego określenia Introduction Dive (nurkowanie wprowadzające) jest najlepszym sposobem, żeby spróbować nurkowania .
Wymaga poświęcenia trzech godzin wolnego czasu. Jest to jedno nurkowanie, które zaczynamy od godzinnego wykładu-instruktażu o: zasadach bezpiecznego nurkowania, używania wymaganego sprzętu, komunikacji pod wodą . Następnie ubieramy się w sprzęt i… przechodzimy do nurkowania w najgłębszym basenie w Poznaniu (ok.5 metrów głębokości) pod ścisłym nadzorem instruktora. Do Ciebie należy tylko: patrzeć, spokojnie oddychać, wyrównywać ciśnienie , wolno płynąć, zachować spokój i czerpać przyjemność z właśnie rozpoczętej przygody z nurkowaniem. Będziesz również miał okazję „poznać szczyt nygustwa podwodnego” – poszaleć na skuterze podwodnym…, a cała Twoja przygoda z nurkowaniem zostanie uwieczniona na fotkach lub filmiku, które otrzymasz na pamiątkę.
Po dobrym intro przyjdzie Ci ochota, żeby zrobić coś więcej. Jeśli robiłeś u nas intro i chcesz uzyskać status dyplomowanego płetwonurka – cena kursu zostanie umniejszona o cenę intro, czyli pieniądze wrócą do Ciebie.


Program „Odkryj nurkowanie” pozwoli Ci odkryć przyjemność nurkowania w idealnych warunkach, bez stresów, pod okiem doświadczonych instruktorów.


Jest to również bardzo dobry, oryginalny pomysł na prezent ( otrzymasz od nas elegancki karnet- zaproszenie, które możesz podarować wybranej osobie ).

Istnieje również możliwość zrobienia INTRO na wodach otwartych (tj. Giewartów- jezioro powidzkie

Odkryj nurkowanie z Rico Sub to najlepiej „utopione” pieniądze.

Pozostałe kursy